Про нас

    Наша команда спеціалізується на комплектації громадських і приватних інтер'єрів Меблями, Світлом і Декором більше 15 років.

    Ми представляємо в Україні британський дизайн. Він не такий помітний, як італійський. Чи не такий квадратний, як німецький. Він добротний, практичний і стильний, як все англійське. В усі часи все англійське стояло окремо - товари, музика, мода.

    І сьогодні як ніколи актуальна стримана розкіш і практичність британців.

    В асортименті салону є все, що необхідно для створення комфортного і затишного житла - м'які меблі, практичні комоди і полки, ліжка і матраци, столи і стільці, світильники і дрібниці, що створюють настрій: килими, пледи і подушки, картини і дзеркала, постільна білизна, вази .

    Сьогодні на ринку на перий погляд існує багата пропозиція по будь-якій товарній групі. Але залишається проблема при виборі, пов'язана з необхідністю знайти гармонійне поєднання предметів інтер'єру між собою, при цьому вписатися в бюджет і термінів поставки виробів.


    Наші фахівці підбирають рішення під індивідуальний запит кожного клієнта з урахуванням його побажань щодо дизайну, бюджету і термінів поставки будь-яких предметів інтер'єру. Інженери роблять розрахунки освітлення і проекти «розумного будинку». Ми здійснюємо поставку «під ключ» з занесенням і установкою замовлених виробів, несемо гарантійні зобов'язання і здійснюємо післягарантійний сервіс при необхідності.


Співпрацюючи з нами, наші замовники отримують:


  • готове рішення
  • продукцію з «перших рук» з найкращим відношенням «ціна / якість»
  • повний сервіс
  • економію свого часу
  • задоволення від процесу комплектації свого інтер'єру.


Запрошеємо до співпраці, будемо раді бути корисними для Вас.